Dynamo Kıev – Fenerbahçe Özel Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Maçlarına Geçerli 25 Freebet !

Dynamo Kıev – Fenerbahçe

Dynamo Kıev – Fenerbahçe Özel Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Maçlarına Geçerli 25 Freebet !

1000kisiye25freebet‘ kodu ile kullanacak ilk 1000 kişiye Şampiyonlar Ligi Ön Eleme maçlarında geçerli, Kazanç ve Çekim sınırsız 25 freebet hediye!

1. Promosyon kodunu kullanarak katılım sağlayan ilk 1000 üyemize 25 freebet aktarımı sağlanacaktır.
2. Koddan yararlanabilmeniz için 18-19-20 Temmuz tarihlerinde yatırım miktarı gözetmeksizin en az 1 adet yatırımınızın olması gerekmektedir.
3. Freebet kazanma şansı yakalamak için, üye profili içerisinde ‘’Bonuslar’’ kısmı altında yer alan promosyon kodu (uygula) butonu ile ‘1000kisiye25freebet‘ kodu girilerek aktif edilmelidir.
4. Ödül aktarımı gerçekleştikten sonra, freebetinizi minimum 2’li kombine 1.60 orandan Şampiyonlar Ligi Ön Eleme karşılaşmalarında kullanabilirsiniz.
5. Bonusunuz ile sağladığınız kazanç miktarında sınırlama bulunmamaktadır. Bonus çevrimini tamamlamanızın ardından kazanç miktarınız ile oyunlara katılım sağlayabilir veya çekim talebi iletebilirsiniz.
6. Ödül aktarımı etkinlik süresince promosyon kodu aktif edilmesi ile gerçekleşecektir. 1000 kod sonrası için kod geçersiz sayılacak ve bonustan yararlanılamayacaktır.
7. Promosyon kodu 20 Temmuz 2022 00:00 tarih ve saatinden itibaren aktif olacak ve 20 Temmuz 2022 21:00 tarih ve saatinde sona erecektir.
8. Promosyon süresi sona erdiğinde veya kod tükendiğinde Sosyal Medya hesaplarımız üzerinden bilgilendirme sağlanacaktır.
9. Padişahbet bu bonusu istediği zaman durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir. Bonusun kötüye kullanımı durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkına sahiptir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*